שטיח שעון מעורר - Rug Carpet Alarm Clock

SKU
RugAlarmClock-543
198.00 ₪
אזל מהמלאי

שעון מעורר בצורת שטיח.
מחייב אתכם לקום על הרגליים בכדי לכבות אותו.
מפסיק לצלצל רק לאחר עמידה יציבה של שני הרגליים למשך 5 שניות.
כולל צילצול נעים | מאפשר לתכנת ובחור את צלילי השעון המעורר בעצמכם.
סוג הצילצול: ניתן לתכנות באמצעות כבל USB להורדת צילצול אישי.
חומר: בד קטיפתי מצופה בלאטקס נעים למגע.
צג דיגיטלי בו ניתן לצפות במצב דריכה / עמידה על השטיח.
מידות השטיח: 40 ס"מ מרובע, עובי 1 ס"מ.
מופעל באמצעות 3 סוללות AAA (כלול)
צבע: לבן שמנת. ראה תמונה
משקל: 278 גרם.
מארז מתנה כולל: שטיח מעורר,כבל USB.
אחריות: 6 חודשים

כנראה שלא בזמן הקרוב יפסיקו להמציא דרכים חדשות להתייעל ולהתפתח, או לכל הפחות לנסות למצוא דרך אפקטיבית להתעורר ולצאת מהמיטה בבוקר.

כידוע שלקום בבוקר זו משימה לא פשוטה, כדי להקל עליכם (או להקשות, תלוי איך מסתכלים על זה), הנה שעון מעורר שיכריח אתכם לעשות פעולה הזוייה כדי להפסיק את הצלצול המייאש. השטיח לא מפסיק לצלצל אלה רק לאחר עמידה של 3 שניות על השטיח - המוסיקה מפסיקה! קשה להאמין ששעון מעורר יכריח אותי לצאת...לקום...מהמיטה בכדי כדי לכבות את השעון המעורר.

לנטוש את הנוחות שבמיטה הנעימה היא משימה לא פשוטה, במיוחד כשכפתור ה"סנוז" הוא נגיש וקל מדי לשימוש. על כן הומצא שעון מעורר חדש, שעון שטיח שמאלץ את האנשים הישנוניים לקום פיזית מהמיטה כדי לכבות אותו, ואין לו שום אפשרות להשהייה או דחייה.

השעון המעורר שלפינכם לא יפסיק לצלצל עד שלא תקומו ותעמדו עליו במשך 3 שניות ברצף, עם כל הגוף, כך שאם תנסו לרמות ורק ללטף אותו עם כף הרגל – צפו לכישלון. אחרי שתקומו, השטיח המקולל יברך אתכם במילים חמות ומעודדות כדי שתוכלו להתחיל את הבוקר בצורה נעימה יותר.

כמו כן, ניתן להגדיר כי שעון המעורר ינגן כל צליל שתבחרו על ידי חיבורו למחשב באמצעות כבל USB.
יש לציין שהשטיח המעורר פותח ויוצר באמצעות ובמסגרת פרויקט מימון המונים בקיקסטארטר, ותוך ימים ספורים גייס פי 3 מסכום היעד שלו.