כרית בין הברכיים - Memory Foam Pillow

SKU
Contour-7654
59.00 ₪
אזל מהמלאי

כרית שכיבה לישינה על הצד (תנוחת עובר)
יוצרת מרווח בין הברכיים (עצמות של הברכיים לא נוגעות אחת בשניה)
מאפשרת נוחות מקסימלית בשינה.
מקל על הלחץ בגב התחתון ובמפרק הירך.
כרית עשויה ויסקו MEMORY FOAM: מעצבת את התמיכה הנכונה עבורכם.
גורם מספר 1 לשינה טובה ובריאה יותר.
כולל כיסוי בד נעים למגע נשלף - ניתן לשטיפה.
הכרית מומלצת עבור נשים בהריון.
צבע: לבן. ראה תמונה
מידות: עובי 13 ס”מ, קוטר 22 ס"מ.
מסופק בתו מארז רב פעמי לניוד ונסיעות.
אחריות: שנה

הסרטון להמחשה בלבד

שינה היא חלק חיוני ובלתי נפרד מחיים בריאים, מלאים ויעילים. לרוב, ההמלצות לשינה קשורות למספר השעות הנכון לכל קבוצת גיל וכוללות טיפים שיעזרו לנו להירדם מהר יותר, אך בחלק מהמקרים אנחנו לא מוצאים אותן יעילות, שכן הסיבה שגורמת לנו לנדודי שינה קשורה לכאבים שונים שאנו חווים ואשר מתגברים בזמן השכיבה.

החדשות הטובות הן שממצאי מחקרים מעלים כי קיימות תנוחות שינה שונות שיכולות להיות מועילות להקלה על כאבי גב, שיפור מצב של דלקת סינוסים ועוד.

אחת שכזאת היא כרית אורתופדית המיועד להצמדה בין הרגליים – כרית עכשווית לתמיכת הברכיים. הנחת כרית בין הרגליים באזור הברכיים יכולה לשמור על הטורסו שלכם (בית החזה, הגב והבטן) מפני עיוותים מזיקים בזמן שאתם ישנים על הצד השמאלי שלכם. בנוסף הנחת הכרית באזור הברכיים מורידה מהלחץ על הגב התחתון.

הכרית היוקרתית שלפניכם עשויה ויסקו MEMORY FOAM: מתאימה את עצמה לכל גיל ובדיוק למבנה הברכיים. הכרית מגיעה עם כיסוי נשלף ניתן לשטיפה. הכרית מומלצת מאוד גם לנשים בהריון.

אז עם גם אתם אוהבים לישון על הצד (תנוחת עובר) הפולרית , סובלים מכאב גב זמני או כרוני ...הכרית שלפניכם תהה עזר ותמיכה מושלמת לנוחות מקסימלית.