אודות אישי לה ולו

אישי לה ולו הינה חברה ותיקה ומובילה למכירת מתנות, מאז שנת 1989.

חברת אישי לה ולו עוסקת במגוון רחב של מתנות : מתנות מקוריות, מתנות פרסום, גימיקים, מתנות לגבר, מתנות לאישה, מתנות לבית, מתנות לאירועים – בר מצווה, בת מצווה, חתונות, יום נישואין, ברית , בריתה וכדומה. מתנה לגיל 40, לגיל 50. כמו כן מתנות למשרדים, מתנות למנהלים ולמנהלות, מתנות פרסום, מוצרי פרסום, מתנות לחגים ולאירועים, לשוק המוסדי ולמשרדים.שירות לקוחות:
לאורך כל שנות פעילותה של אישי לה ולו אנחנו נותנים דגש על מתן שירות יעיל, אמין ומסור ללקוחות. אישי לה ולו שמה לה לדגל את מתן השירות לשביעות רצונם של הלקוחות מרגע השיטוט באתר, קניית המתנה וכלה במסירתה. לקוחות קונים וחוזרים אלינו לאורך השנים בזכות המגוון והמבחר של המתנות, ולא פחות חשוב - שירות הלקוחות.
קהל הלקוחות הרחב שלנו יודע שאצלנו יקבל את המוצר הטוב והמתאים ביותר לכל אירוע, במחיר הטוב וההוגן ביותר, ובשירות מעולה.

שירות לקוחות: לשאלות ובירורים ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות

בטלפון: (א-ה בין השעות 10:00-17:00): 055-2220505
(בשעות שאינן שעות הפתיחה, ניתן להשאיר הודעת SMS במענה קולי 24/7 או בהודעת WhatsApp לטלפון 055-2220505 אחד מנציגינו יחזור במהלך שעות הפעילות).

דואר אלקטרוני:
שירות לקוחות: [email protected] 

החלפת / החזרת מוצר:

כל מוצר הנקנה כמתנה ניתן להחלפה בחנות או דרך אתר האינטרנט. בנוסף כל הרוכש מוצר כלשהו בחנות או דרך אתר האינטרנט יוכל להחזירו ולקבל את כספו בחזרה באם החזרת המוצר בשלמותו, באריזתו המקורית ועם הצגת חשבונית קניה מקורי. כל זאת בתוך 14 ימים מרגע הרכישה (החזרת המוצר תהה על חשבון הרוכש).

לתשומת לבכם: עלות השילוח לא תוחזר, היה והמשלוח היה חינמי, יחויב הלקוח בעלות המשלוח וינוקה מסכום הזיכוי.

מאפייני החנות:
ייחודיות וחדשנות הינה "שם המשחק" בחברת אישי. בחנות קיימים למעלה מ – 1,000 סוגים שונים של מתנות. כל יום מגיעים אלינו פריטים נוספים ומדליקים שהם "הצעקה האחרונה" בתחום המתנות והגאדג'טים.

רמות מחירים:
באישי לה ולו משתדלים להיות ההוגנים ביותר כלפי קהל לקוחותינו בכל הקשור לרמות המחיר בעבור כל מוצר וכל מתנה. לפני תמחור כל מוצר עורכים סקר והשוואת מחירים על מנת שתמיד נשמור על הצעת המחיר הטובה וההוגנת ביותר בעבור קהל לקוחותינו.
מועדון לקוחותינו הרחב המלווה אותנו לאורך השנים, אשר פוקד את חנות המתנות כל פעם מחדש כשהוא מחפש מתנה או משהו חדש, מרגש אותנו וגורם לנו להאמין כי מלבד היותנו מקוריים, ייחודיים וחדשנים אנו תמיד גם בראש ובראשונה הוגנים.